fbpx

Marketing internetowy na najwyższym poziomie

Nasza agencja marketingowo – interaktywna została założona w styczniu 2010 roku. Początkowo siedziba firmy znajdowała się w Krakowie, jednak w lipcu 2011 roku nasze biuro zostało przeniesione do Warszawy. Już od czasu założenia naszej firmy stawialiśmy przede wszystkim na jak najlepsze relacje z naszymi klientami, za każdym razem wysłuchując jak najlepiej ich potrzeb. Początkowo tworzyliśmy projekty tworzenia stron i sklepów internetowych, z czasem zaczęliśmy prowadzić kampanie marketingowe. Prowadzenie działań z zakresu marketingu pozwoliło nam realizować kreatywne pomysły, które przyczyniły się do budowania świadomości wielu marek naszych klientów. Każda kampania reklamowa dostosowana jest do grup docelowych tak, by dotrzeć do określonych i potencjalnie zainteresowanych odbiorców. Zaufało nam wiele firm, a najlepszą miarą zadowolenia z naszej pracy jest polecanie nas swoim znajomym. Serdecznie zapraszamy!

O firmie

W pierwszych trzech latach działalności MediaOnes skupialiśmy się przede wszystkim na tworzeniu najlepszej jakości serwisów oraz sklepów internetowych. Przełożyło się to na realizacje dla takich firm jak: DPDEko InvestModaMini.pl czy Walter Hertz. Po przeniesieniu siedziby firmy do Warszawy w lipcu 2011 roku, zdecydowaliśmy o rozszerzeniu profilu naszej działalności o marketing internetowy. Początkowo stawialiśmy na pozycjonowanie SEO i kampanie Google AdWords, lecz z czasem dokładaliśmy kolejne gałęzie marketingu w Internecie. Obecnie, dzięki naszej szerokiej ofercie jesteśmy w stanie w pełnym zakresie obsługiwać nawet największe firmy.

Ciągły rozwój

Dotarcie do konsumentów i stworzenie marki jest ważną częścią sukcesu w biznesie. Bez rozwiązań marketingowych firma ma bardzo duże szanse na niepowodzenie. Marketing online to strategia, która pomaga budować reputację firmy i ekspozycję online za pomocą różnych narzędzi i rozwiązań internetowych. My znamy te narzędzia i pomożemy Wam zaistnieć w Internecie.

Obrana strategia bardzo dobrze się sprawdza, dlatego też wciąż podążamy tą samą ścieżką, starając się w 100% odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Pracujemy w kilkuosobowym teamie. Na co dzień jesteśmy przyjaciółmi co z pewnością ułatwia nam porozumiewanie się i odnoszenie sukcesów w branży.

Czy się zajmujemy?

Reklama online

Marketing internetowy, zwany również reklamą internetową, to dowolne narzędzie, strategia lub metoda uświadamiania obecności marki i oferowaniu jej produktów. Reklamy mogą przyjmować wiele różnych form, niektóre strategie koncentrują się na subtelnych wiadomościach, a inne na wyraźnych dużych reklamach.

Co zyskujemy? Budujemy reputację firmy, zwiększając jej możliwości znalezienia w Internecie. Duża liczba potencjalnych klientów codziennie przegląda Internet i szuka różnych informacji. Korzystając z możliwości narzędzi internetowych, możliwe reklamowanie marki i dotarcie do potencjalnych klientów.

Strony www

Jeśli chodzi o strategie marketingowe online, tworzenie stron internetowych odgrywa kluczową rolę w Twojej zdolności dotarcia do docelowych odbiorców. Powód jest prosty: potencjalni klienci szukają informacji, produktów lub usług, które udostępniasz w swojej witrynie.

Witryna zapewnia obecność online, dzięki której klienci mogą dowiedzieć się więcej o Twojej firmie, usługach i rodzaju sprzedawanych produktów. Nasza oferta obejmuje również tworzenie stron internetowych, które jest absolutnie niezbędne, aby mieć biznes w dzisiejszych czasach.

Prace zawsze rozpoczynamy od projektu strony, a następnie po zatwierdzeniu przechodzimy do realizacji zlecenia. Zmieścimy się w każdym budżecie jaki macie do dyspozycji.

Marketing w wyszukiwarkach

Po stworzeniu witryny dla Twojej firmy należy ją promować. Reklama zawsze jest potrzebna. Jednak dwutorowo można również wdrożyć marketing w wyszukiwarkach (SEM).

SEM to to jeden z najlepszych sposobów promowania swojej firmy, usług i strony internetowej. Za pomocą słów kluczowych związanych z Twoją firmą obieramy strategię i przystępujemy do pozycjonowania witryny w wyszukiwarce.

Social Media

Serwisy społecznościowe to potężne narzędzie marketingowe. Dają możliwość rozwinięcia solidnej i profesjonalnej reputacji. Możesz również reklamować swoją firmę, stronę internetową i usługi za pośrednictwem stron społecznościowych. Prowadzenie mediów społecznościowych również zostaw nam! Znamy doskonale narzędzia do efektywnej komunikacji z użytkownikami.