fbpx

Badania i analiza UX i SEO Twojej strony WWW

Audyt SEO i UX

Przeprowadzanie obu audytów doskonale sprawdzi się dla firm, które zamierzają dokonać przebudowy już istniejącego serwisu. Nasi specjaliści dokładnie przeanalizują wszystkie najważniejsze kwestie techniczne oraz wykonają profesjonalne badanie zachowań potencjalnych klientów na Twojej witrynie. Dzięki czemu możesz sprawić, aby w przyszłości była bardziej widoczna w wynikach wyszukiwania oraz świetnie pasowała do potrzeb grupy docelowej w Twojej branży. Audyt SEO i UX pomoże Ci zrealizować postawione przez siebie cele zarówno reklamowe, jak i wizerunkowe Twojej marki online.

Dokładny audyt SEO i UX dla Twojej strony internetowej

Rozbudowany raport zawierający wszystkie szczegóły strony

Dokładne raporty danych zebranych przez zespół MEDIAONES

Audyt UX

Audyt UX – jest to nic innego jak kompendium wiedzy na temat zachowań wszystkich użytkowników, odwiedzających Twoją stronę internetową. Pomoże Ci doskonale zrozumieć, jakie informację są najistotniejsze dla Twoich odbiorców, w jakich miejscach na platformie spędzają najwięcej czasu oraz co sprawia, że decydują się dokonać zakupu lub skorzystać z Twojej usługi. Jeżeli zauważasz spadek Twojej sprzedaży lub konwersji na stronie, małą liczbę osób, które wracają ponownie oraz problem z responsywnością, to skup się na audycie UX. Poznasz wszystkie, możliwe problemy i dostaniesz od nas gotowe rozwiązania, które pomogą Ci określić, jakie i kiedy wprowadzić zmiany, aby Twój biznes online przynosił znacznie większe zyski. Jeżeli zauważasz u siebie kłopot z brakiem rejestracji na stronie internetowej lub użytkownicy nie przechodzą do kolejnej podstrony, to doskonałym rozwiązaniem jest wykonanie audytu UX. To samo tyczy się w przypadku braku docelowego działania np. kupna produktu lub zapisania się do Twojego newslettera. Nasi specjaliści przedstawią Ci obszerny raport na temat Twojego serwisu lub aplikacji mobilnej, biorąc pod uwagę najważniejsze aspekty dla całego systemu

Jeżeli chcesz, aby Twoja platforma e-commerce osiągała swoje wszystkie cele, niezbędny jest audyt UX, wykonany przez specjalistów. Skupiamy się na dokładanej analizie, czy strona internetowa klienta jest atrakcyjna i korzystna dla użytkownika tak samo jak produkty i sam sklep online. Dokładamy wszelkich starań, aby korzystanie z Twojego sklepu było niezwykle przyjemnym procesem dla odbiorców, a zarazem łatwe i intuicyjne. Do wszystkiego dochodzimy na podstawie sprawdzonych zachowań użytkowników, podczas korzystania z serwisu. Monitorujemy je, dzięki najnowszym systemom i narzędziom informatycznym. Już na podstawie przeprowadzonego samego audytu UX, jesteśmy w stanie wykryć problemy, które napotyka odbiorca na Twojej stronie internetowej. Wszystkie testy i badania, które wykonujemy pozwalają nam w późniejszych etapach poprawić współczynnik konwersji, który znacznie przyśpiesza płynne poruszanie się odbiorcy po serwisie oraz wygodniejsze dokonywanie zakupów.

Audyt SEO

Audyt SEO – zapewnia mnóstwo świetnej wiedzy w temacie min. źródła ruchu, słów kluczowych, dzięki którym klienci trafiają od razu na Twoją stronę główną, pojęć o elementach technicznych, które zapewniają przyśpieszone działanie strony internetowej oraz znacznie zwiększają jej widoczność w wyszukiwaniu. Audyt ten warto, jest stosować zarówno w przypadku nowych, jak i funkcjonujących już od dłuższego czasu stron internetowych. Jak najszybsze wykrycie błędów pozwala na wdrożenie działań naprawczych. Dzięki spełnieniu wymogów wyszukiwarek, możesz zwiększyć pozycję swojej marki online w wynikach wyszukiwania. Warto także pamiętać, że w przypadku gdy strona nie jest zoptymalizowana pod kątem zachowań potencjalnych klientów, samo SEO nie będzie wystarczające, aby osiągnąć zamierzone efekty. Z tego względu niezwykle ważnym elementem budowania strategii marketingu online jest zadbanie o odpowiedni projekt strony internetowej, by użytkownicy szybko wyszukali istotne dla siebie informację oraz wykonali czynności, jakie jako marka oczekujesz np. dokonali zakupu, zamówili usługę, skontaktowali się z nami lub wypełnili formularz.

Elementy, w których pomoże Ci Audyt SEO i UX:
• Pozwoli Ci na stworzenie prawidłowych wytycznych, potrzebnych do przebudowy strony internetowej.
• Możesz z łatwością sprawdzić jakimi zachowaniami cechują się Twoi potencjalni klienci i jakie informacje szczególnie do nich przemawiają oraz w jaki sposób poruszają się po danej platformie.
• Bez problemu za pomocą audytu SEO i UX jesteśmy w stanie dostosować Twoją stronę internetową do aktualnej ustawy o dostępności cyfrowej stron oraz aplikacji mobilnych. Ustawa ta reguluje min. wygląd witryn podmiotów publicznych.
• Doskonali specjaliści w dziedzinie audytów pomogą Ci znacznie zwiększyć sprzedaż oraz ogólne zyski Twojego biznesu online.


    Zweryfikujemy, jaki jest powód wzrostu współczynnika odrzuceń. Jesteśmy w stanie dokładanie zbadać strukturę Twojego serwisu oraz treści na platformie. Wyznaczamy frazy kluczowe oraz strony docelowe. Nasi doskonali specjaliści zajmą się także widocznością serwisu i parametrami technicznymi.