fbpx

Spersonalizowane reklamy na Facebook’u

Facebook Ads

Facebook to portal społecznościowy, który został założony w 2004 roku przez Marka Zuckeberga, natomiast w 2017 roku osiągnął on swoją rekordową liczbę użytkowników – 2 miliardy. Polska jest krajem, w którym również cieszy się ogromną sympatią odbiorców. Nie ma nic zaskakującego, że większość marek online promuje swój biznes na tej platformie.

Skuteczne kampanie Facebook Ads dla Twojego biznesu

Dochodowe kampanie Facebook Ads dla każdego rodzaju biznesu

Kampanie marketingowe
z wysokim ROI

Płatne reklamy Facebook Ads

Facebook łączy w sobie cały komplet aplikacji takich jak Instagram czy też Messenger. One również umożliwiają naszej marce dodatkową promocję oraz szybką komunikację z potencjalnymi klientami. Nasi wspaniali specjaliści pomogą Ci odpowiednio zareklamować Twoją działalność internetową, za pomocą wszystkich możliwości, jakie daje Facebook.

 

 

Profesjonalne reklamy Facebook

Płatne reklamy na Facebooku tworzą pewnego rodzaju konstrukcję, którą wypełniają zdjęcia, nagrania, wideo, prezentacje oraz kreatywne animacje. Możliwości, jakie daje Internet w dzisiejszych czasach jest ogrom. Najważniejszym aspektem w dodawaniu reklamy jest fakt, że powinna ona generować ruch w postaci: polubień, komentarzy, zbierania kontaktów, wejść na Twoją stronę internetową oraz ilość wyświetleń. Na Facebooku jest mnóstwo opcji kontaktu z naszą grupą docelową. Współpracując z nami, szczególną uwagę przykuwamy do takich aspektów jak:


• Wybór miejsca emisji reklam oraz odpowiedniego urządzenia
• Budżet, który jest przeznaczony na cel promocji biznesu online.
• Dokładnie określona grupa docelowa i jej potrzeby oraz zachowania na portalu społecznościowym.
• Profesjonalny opis Twojej marki, jak i całej branży, w której się obracasz. Analizujemy cechy Twojego biznesu oraz konkurencyjnych firm.

Zwróć uwagę, że nasi pracownicy to ludzie, którzy wykonują swoje obowiązki z pasji. Dodatkowo zawsze podchodzimy profesjonalnie do każdego klienta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie, procesu promocji za pomocą Facebook ads. Tym, co odróżnia reklamę na Facebooku od reklamy Google, jest z pewnością możliwość znaczenie większej precyzji w dopasowaniu jej do grupy odbiorców. Użytkownicy portalu są bardziej skłonni do reakcji na posty.

Pomożemy Ci podjąć odpowiednią decyzję i doradzimy rozwiązanie, które będzie najbardziej skuteczne dla Twojej marki online. W swojej pracy bierzemy pod uwagę wszystkie najważniejsze aspekty i dokładnie je analizujemy. Sukces bardzo często tkwi w szczegółach.